Otwarcie naboru zgłoszeń do Stypendium im. Królowej Jadwigi

Otwarcie naboru zgłoszeń do Stypendium im. Królowej Jadwigi

20.05.2022
Pracownicy naukowi i doktoranci z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, krajów byłego Związku Radzieckiego lub krajów bałkańskich mogą już nadsyłać wnioski o stypendium z Funduszu im. Królowej Jadwigi na rok akademicki 2022/2023. Stypendium to umożliwia realizację krótkoterminowych wizyt badawczych na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Otwarcie naboru zgłoszeń do Stypendium im. Królowej Jadwigi
Stypendium im. Prof. F. Ziejki - zakończenie pierwszego etapu konkursu

12.05.2022

Rada Własnych Funduszy Stypendialnych UJ rozstrzygnęła pierwszy etap konkursu o Stypendium im. Profesora Franciszka Ziejki. Do etapu drugiego zostało zakwalifikowanych ośmioro Kandydatów.

więcej o Stypendium im. Prof. F. Ziejki - zakończenie pierwszego etapu konkursu
Stypendium im. Prof. F. Ziejki - nowy nabór wniosków

14.04.2022
Otwarta jest już druga edycja konkursu o przyznanie stypendiów z Funduszu im. Prof. Franciszka Ziejki na rok akademicki 2022/2023. O stypendium mogą ubiegać się kandydaci na studia w języku polskim dostępne w aktualnej rekrutacji na Uniwersytet Jagielloński, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia naukowe, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować w nim kształcenia. Nabór wniosków potrwa do 3 maja.
więcej o Stypendium im. Prof. F. Ziejki - nowy nabór wniosków
Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów
aktualności studenci

Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów

01.04.2022
W roku akademickim 2021/2022 stypendium ministra za znaczące osiągnięcia otrzymało 51 studentów UJ. Stypendium wynosi 17 000 zł i jest wypłacane jednorazowo.
Studenci, którzy otrzymali stypendium powinni złożyć stosowne oświadczenie.
więcej o Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów
Zostań darczyńcą Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zostań darczyńcą Uniwersytetu Jagiellońskiego

18.03.2022
Szanowni Państwo, zachęcamy do finansowego wsparcia działań projakościowych na rzecz studentów i doktorantów naszej Uczelni. Swymi wpłatami mogą Państwo współtworzyć zarówno rozwój długofalowych naukowych programów stypendialnych, jak i funduszy przeznaczonych na bieżącą pomoc materialną.
więcej o Zostań darczyńcą Uniwersytetu Jagiellońskiego
Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
stypendium uj

Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

14.03.2022
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce i ma na celu wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia.
Nabór zgłoszeń trwa do 15 kwietnia.
więcej o Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ