Dor臋czanie decyzji dotycz膮cych stypendium socjalnego

21 i 22 lutego br. w USOSweb zosta艂y udost臋pnione decyzje Komisji Stypendialnej dla Student贸w UJ w sprawie stypendium socjalnego na semestr letni.

Stypendium socjalne zosta艂o przyznane na okres 5 miesi臋cy – od marca do lipca 2024 r. W kolejnych dniach b臋d膮 udost臋pniane pozosta艂e decyzje, w tym wydane przez komisj臋 Collegium Medicum.

Odbi贸r decyzji

Na adres e-mail podany na wniosku wysy艂ane jest powiadomienie o mo偶liwo艣ci odbioru decyzji wraz z instrukcj膮. Udost臋pnione decyzje znajduj膮 si臋 w USOSweb, zak艂adka "Dla wszystkich", a tam po lewej stronie "Lista pism administracyjnych".

Decyzj臋 mo偶na odebra膰 tak偶e w aplikacji mUSOS.

Wyp艂ata

Stawki stypendium socjalnego

Wyp艂ata stypendium os贸b, kt贸rych wniosek zosta艂 pozytywnie rozpatrzony przez Komisj臋 i kt贸re odbior膮 decyzj臋 stypendialn膮 do 7 marca, zostanie zlecona 15 marca. Kolejny termin wyp艂aty to 29 marca.