Wysoko艣膰 prog贸w i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2023/2024 - studenci

16 lutego 2024 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian dzia艂aj膮c w porozumieniu z Uczelnian膮 Komisj膮 Ekonomiczn膮 SSUJ dokona艂 rozdysponowania 艣rodk贸w przeznaczonych na stypendium socjalne dla student贸w w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

Stypendium socjalne w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024

• maksymalna wysoko艣膰 dochodu uprawniaj膮cego do ubiegania si臋 o stypendium socjalne: 1294,40 z艂 netto miesi臋cznie na cz艂onka rodziny)
  • progi:
    • pr贸g I - doch贸d 0 - 700,00 z艂 – stypendium 1600 z艂 miesi臋cznie
    • pr贸g II - doch贸d 700,01 - 1294,40 z艂 – stypendium 1550 z艂 miesi臋cznie
  • kwota zwi臋kszenia stypendium socjalnego wynosi 250 z艂 miesi臋cznie

Wp艂ata 艣wiadczenia b臋dzie realizowana przez okres 5 miesi臋cy od marca do lipca.

Odbi贸r decyzji

Trwa przygotowywanie decyzji, kt贸re w najbli偶szych dniach b臋d膮 sukcesywnie udost臋pniane poprzez USOSweb.

Na adres e-mail podany na wniosku wysy艂ane jest powiadomienie o mo偶liwo艣ci odbioru decyzji wraz z instrukcj膮. Udost臋pnione decyzje znajduj膮 si臋 w USOSweb, zak艂adka 鈥濪la wszystkich鈥, a tam po lewej stronie 鈥濴ista pism administracyjnych鈥.