Kapituła Stypendium UJ wyłoniła Stypendystów

Kapituła Stypendium UJ wyłoniła Stypendystów

09.06.2021
W III edycji konkursu Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego zostało przyznane 7 osobom.
więcej o Kapituła Stypendium UJ wyłoniła Stypendystów

10.05.2021
O stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Królowej Jadwigi mogą ubiegać się pracownicy naukowi i doktoranci wyższych uczelni z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, krajów byłego Związku Radzieckiego oraz krajów bałkańskich.
więcej o Rozpoczęcie naboru wniosków o przyznanie stypendium im. Królowej Jadwigi na rok akademicki 2021/2022
Wyniki pierwszego etapu konkursu o przyznanie Stypendium UJ

Wyniki pierwszego etapu konkursu o przyznanie Stypendium UJ

30.04.2021
Kapituła Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego podjęła decyzję o zakwalifikowaniu 20 kandydatów do drugiego etapu konkursu.
więcej o Wyniki pierwszego etapu konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Podwyższenie wysokości niektórych stypendiów

Podwyższenie wysokości niektórych stypendiów

02.04.2021
Stypendium dla osób niepełnosprawnych przyznane studentom i doktorantom oraz stypendium rektora dla studentów wypłacane będą w bieżącym roku akademickim w wyższych stawkach za cały okres objęty decyzją stypendialną.
więcej o Podwyższenie wysokości niektórych stypendiów
Ostatni dzień naboru zgłoszeń do Stypendium UJ

Ostatni dzień naboru zgłoszeń do Stypendium UJ

15.03.2021
15 marca upływa termin nadsyłania zgłoszeń do Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego - zachęcamy do udziału!
więcej o Ostatni dzień naboru zgłoszeń do Stypendium UJ

01.03.2021
W dniu 26 lutego 2021 r. ustalona została wysokość progów oraz kwot stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2020/2021. Tego samego dnia odbyły się posiedzenia komisji, na których studentom i doktorantom przyznano stypendia socjalne na drugi semestr.
więcej o Ustalenie wysokości progów i kwot oraz przyznania stypendium socjalnego na semestr letni 2020/2021