19.05.2020
W USOSweb dostępny jest wniosek o przyznanie zapomogi z Funduszu wsparcia dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. O wsparcie mogą ubiegać się studenci i uczestnicy studiów doktoranckich, którzy nie są uprawnieni do zapomogi z Funduszu Stypendialnego.
więcej o Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
stypendium uj

Wyniki I etapu konkursu o przyznanie Stypendium UJ 2020

30.04.2020
Kapituła Stypendium UJ na posiedzeniu w dniu 27 kwietnia 2020 r. zakwalifikowała 19 osób do II etapu konkursu o przyznanie Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Wyniki I etapu konkursu o przyznanie Stypendium UJ 2020
studenci doktoranci stypendia

07.04.2020
Do 30 września 2020 r. studenci i doktoranci ubiegający się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych mogą składać wniosek i dokumentację jedynie w wersji elektronicznej.
więcej o Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych
studenci doktoranci

Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

31.03.2020
Przeczytaj najnowsze informacje w sprawie szczególnych zasad pobierania opłat od studentów i doktorantów w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
więcej o Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

21.02.2020
W dniu 21 lutego 2020 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Towarzystwem Doktorantów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendia socjalne dla studentów i doktorantów na semestr letni 2019/2020.
więcej o Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020
stypendia

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego

03.02.2020
Zachęcamy do zgłaszania się do konkursu!
więcej o Rozpoczął się nabór zgłoszeń do Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego