Aktualności

19.11.2020
Decyzje stypendialne dotyczące ww. świadczeń są w trakcie sporządzania i będą możliwe do odbioru za pośrednictwem systemu USOSweb. W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem ds. stypendialnych na danym wydziale.
więcej o Przyznanie stypendium rektora dla doktorantów oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej
Przyznania stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych

Przyznania stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych

06.11.2020
Komisja Stypendialna dla Studentów UJ i Doktorancka Komisja Stypendialna UJ dokonała pierwszych przyznań stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych.
więcej o Przyznania stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych
Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2020/2021

Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2020/2021

04.11.2020
W dniu 4 listopada 2020 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Towarzystwem Doktorantów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na świadczenia dla studentów i doktorantów.
więcej o Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2020/2021
Działamy online

Działamy online

03.11.2020
W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o kierowanie zapytań telefonicznie lub drogą elektroniczną, a dokumenty prosimy wysyłać pocztą.
więcej o Działamy online
Wnioski o przyznanie stypendium ministra dla studentów

Wnioski o przyznanie stypendium ministra dla studentów

14.10.2020
informacje dotyczące nowych i złożonych wniosków.
więcej o Wnioski o przyznanie stypendium ministra dla studentów
Nabór wniosków o stypendium rektora
Sprawy studentów i doktorantów
studenci stypendia

Nabór wniosków o stypendium rektora

09.10.2020
Uruchomiona została tura uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium rektora na rok akademicki 2020/2021 w systemie USOSweb (studenci UJ bez CM).
więcej o Nabór wniosków o stypendium rektora