Uroczysto艣膰 wr臋czenia dyplom贸w stypendystom W艂asnych Funduszy Stypendialnych UJ w roku akademickim 2023/2024

Uroczysto艣膰 z udzia艂em w艂adz rektorsko-dzieka艅skich Uniwersytetu Jagiello艅skiego oraz zaproszonych go艣ci odby艂a si臋 19 grudnia 2023 r. w Auli Collegium Maius.

Zaproszonych na ni膮 ponad 60 studentek i student贸w, kt贸rym w roku akademickim 2023/2024 przyznano stypendia z W艂asnych Funduszy Stypendialnych UJ:

• Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego,
  • Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyk贸w,
  • Funduszu Stypendialnego Ad Polonos,
  • Funduszu Stypendialnego im. Bohdana 艁ysiaka.

Jego Magnificencja Rektor UJ prof. Jacek Popiel podczas uroczysto艣ci powo艂a艂 opiekun贸w stypendystek i stypendyst贸w Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego oraz wr臋czy艂 dyplomy stypendystom Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyk贸w i Stypedium UJ.

Pozosta艂ym Laureatkom i Laureatom dyplomy wr臋czyli Prorektor ds. bada艅 naukowych prof. Piotr Ku艣trowski, a tak偶e Prorektor ds. wsp贸艂pracy mi臋dzynarodowej prof. Dorota Malec.

Fotorelacja w aktualno艣ci na stronie g艂贸wnej UJ