Stypendium „My z Wami” nabór wniosków

Od 12 do 31 marca trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium “My z Wami”. Stypendium to, ufundowane przez indywidualnych darczyńców, jest wsparciem finansowym dla najlepszych studentów 1 i 2 roku studiów, którzy są obywatelami Ukrainy.

Celem programu jest wsparcie najlepszych studentów z Ukrainy (z wyłączeniem studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum), którzy pomimo uzyskania wybitnych wyników w nauce nie mają możliwości kontynuowania edukacji w swoim kraju ze względu na sytuację polityczną.

Stypendium zostanie przyznane na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 na podstawie uzyskanej średniej ocen oraz osiągnięć naukowych. Wysokość stypendium zostanie ustalona w terminie późniejszym.

Osoby zainteresowane uzyskaniem stypendium powinny w terminie do 31 marca (godz. 23:59) zarejestrować kompletny wniosek poprzez platformę MS Forms.

Dziękujemy Darczyńcom za przekazane wsparcie, które pozwoliło na kontynuowanie programu stypendialnego “My z Wami”.

Więcej informacji o stypendium, formularz wniosku i Regulamin