Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 nab贸r wniosk贸w

Od 12 do 31 marca trwa nab贸r wniosk贸w o przyznanie stypendium 鈥淢y z Wami鈥. Stypendium to, ufundowane przez indywidualnych darczy艅c贸w, jest wsparciem finansowym dla najlepszych student贸w 1 i 2 roku studi贸w, kt贸rzy s膮 obywatelami Ukrainy.

Celem programu jest wsparcie najlepszych student贸w z Ukrainy (z wy艂膮czeniem student贸w Uniwersytetu Jagiello艅skiego – Collegium Medicum), kt贸rzy pomimo uzyskania wybitnych wynik贸w w nauce nie maj膮 mo偶liwo艣ci kontynuowania edukacji w swoim kraju ze wzgl臋du na sytuacj臋 polityczn膮.

Stypendium zostanie przyznane na semestr letni roku akademickiego 2023/2024 na podstawie uzyskanej 艣redniej ocen oraz osi膮gni臋膰 naukowych. Wysoko艣膰 stypendium zostanie ustalona w terminie p贸藕niejszym.

Osoby zainteresowane uzyskaniem stypendium powinny w terminie do 31 marca (godz. 23:59) zarejestrowa膰 kompletny wniosek poprzez platform臋 MS Forms.

Dzi臋kujemy Darczy艅com za przekazane wsparcie, kt贸re pozwoli艂o na kontynuowanie programu stypendialnego 鈥淢y z Wami鈥.

Wi臋cej informacji o stypendium, formularz wniosku i Regulamin