Przyznanie Stypendium „My z Wami” oraz Stypendium Fundacji Shapiro

Po zapoznaniu się z przesłanymi wnioskami, Prorektor ds. dydaktyki, prof. dr hab. Armen Edigarian postanowił o przyznaniu 26 osobom stypendium z Funduszu „My z Wami" oraz 21 osobom stypendium Fundacji Shapiro.

logo Infosys Celem Funduszu "My z Wami", który powstał dzięki wsparciu ze strony Infosys Poland Sp. z o.o., jest wyróżnienie i wsparcie finansowe najlepszych studentów z Ukrainy, podejmujących kształcenie po raz pierwszy w polskiej uczelni. 26 wyłonionych stypendystów otrzyma stypendium w wysokości 680 zł miesięcznie, przyznane na okres od marca do czerwca 2023 r.

Stypendium ufundowane przez Fundację Shapiro, zostało utworzone, aby zapewnić wsparcie finansowe studentom – obywatelom Ukrainy, odbywających studia pierwszego stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Świadczenie o charakterze socjalnym w postaci stypendium w wysokości 596 zł brutto na okres od marca do czerwca 2023 r., zostało przyznane 21 osobom.

Stypendia Ministra Obrony Narodowej dla kandydatów na żołnierzy

Wypłaty stypendiów w lipcu