Aktualno艣ci

aktualno艣ci studenci

Zmiana koordynatora dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej

13.06.2023
Od roku akademickiego 2023/2024 koordynatorami ds. stypendialnych dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej s膮 pracownicy Dzia艂u Spraw Stypendialnych.
więcej o Zmiana koordynatora dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej
Fundusz Stypendialny im. Ignacego Domeyki

06.06.2023
Stypendium jest adresowane do wyr贸偶niaj膮cych si臋 uczni贸w polskich szk贸艂 艣rednich, kt贸rzy planuj膮 rozpocz膮膰 studia na Wydziale Geografii i Geologii Uniwersytetu Jagiello艅skiego. Nab贸r wniosk贸w trwa do 30 czerwca.
więcej o Fundusz Stypendialny im. Ignacego Domeyki
Nab贸r zg艂osze艅 do Stypendium im. Kr贸lowej Jadwigi

10.05.2023
Pracownicy naukowi i doktoranci z kraj贸w Europy 艢rodkowej i Wschodniej, kraj贸w by艂ego Zwi膮zku Radzieckiego lub kraj贸w ba艂ka艅skich mog膮 nadsy艂a膰 wnioski o stypendium z Funduszu im. Kr贸lowej Jadwigi na rok akademicki 2023/2024.

Stypendium to umo偶liwia realizacj臋 kr贸tkoterminowych wizyt badawczych na Uniwersytecie Jagiello艅skim.
więcej o Nab贸r zg艂osze艅 do Stypendium im. Kr贸lowej Jadwigi
Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

09.05.2023
Trwa nab贸r wniosk贸w w konkursach o przyznanie:
- stypendum z Dzieka艅skiego Funduszu dla Olimpijczyk贸w,
- Stypendium im. Franciszka Mertensa oraz
- Stypendium im. Julii Zdanowskiej.
Stypendia s膮 przeznaczone dla os贸b, kt贸re chc膮 rozpocz膮膰 studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.
więcej o Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ
Stypendium Fundacji Shapiro – nab贸r wniosk贸w

27.04.2023
W dniach od 1 do 14 maja odb臋dzie nab贸r wniosk贸w o przyznanie stypendium sfinansowanego przez Fundacj臋 Eda & Barbary Shapiro we wsp贸艂pracy z Jewish Community Centre w Krakowie. Fundusz stypendialny ma na celu wsparcie student贸w, kt贸rych sytuacja materialna pogorszy艂a si臋 w wyniku wybuchu wojny w Ukrainie.聽
więcej o Stypendium Fundacji Shapiro – nab贸r wniosk贸w
Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 – nab贸r wniosk贸w
studenci

Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 – nab贸r wniosk贸w

27.04.2023
Od 27 kwietnia do 7 maja trwa nab贸r wniosk贸w o przyznanie stypendium 鈥淢y z Wami鈥 ufundowanego przez Infosys Poland sp. z o.o. 艢wiadczenie skierowane jest do obywateli Ukrainy - najlepszych student贸w 1 roku studi贸w.
więcej o Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 – nab贸r wniosk贸w
Nowe formy wsparcia dla student贸w z Ukrainy

26.04.2023
W semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 studenci z Ukrainy uzyskaj膮 dodatkowe wsparcie materialne o charakterze naukowym i socjalnym z Funduszu Stypendialnego Fundacji Shapiro oraz z Funduszu Stypendialnego 鈥濵y z Wami鈥.
więcej o Nowe formy wsparcia dla student贸w z Ukrainy
Og艂oszenie wynik贸w konkursu o stypendium ministra dla student贸w
studenci

Og艂oszenie wynik贸w konkursu o stypendium ministra dla student贸w

30.03.2023
W roku akademickim 2022/2023 stypendium ministra za znacz膮ce osi膮gni臋cia otrzyma艂o 45 studentek i student贸w UJ. Stypendium wynosi 17 000 z艂 i jest wyp艂acane jednorazowo.
Studentki i studenci, kt贸rzy otrzymali stypendium powinni z艂o偶y膰 stosowne o艣wiadczenie.
więcej o Og艂oszenie wynik贸w konkursu o stypendium ministra dla student贸w
Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki - zako艅czenie konkursu

16.03.2023
Zako艅czy艂a si臋 III edycja konkursu o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Prof. Franciszka Ziejki.
więcej o Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki - zako艅czenie konkursu
Nab贸r zg艂osze艅 do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
stypendium uj

Nab贸r zg艂osze艅 do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

15.03.2023
Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego jest skierowane do os贸b, kt贸re chc膮 podj膮膰 studia na UJ (z wy艂膮czeniem kierunk贸w UJ CM). Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce i ma na celu wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli m艂odego pokolenia.
Nab贸r zg艂osze艅 trwa do 15 kwietnia.
więcej o Nab贸r zg艂osze艅 do konkursu o przyznanie Stypendium UJ