Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

Trwa nab贸r wniosk贸w w konkursach o przyznanie stypendum z Dzieka艅skiego Funduszu dla Olimpijczyk贸w, Stypendium im. Franciszka Mertensa oraz Stypendium im. Julii Zdanowskiej. Stypendia s膮 przeznaczone dla os贸b, kt贸re chc膮 rozpocz膮膰 studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.

Dzieka艅ski Fundusz dla Olimpijczyk贸w

Program przeznaczony jest dla laureat贸w oraz finalist贸w stopnia centralnego og贸lnopolskiej olimpiady matematycznej, informatycznej lub lingwistyki matematycznej, kt贸rzy planuj膮 rozpocz臋cie studi贸w na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ w 2023 roku. Nie wi臋cej ni偶 dziesi臋膰 stypendi贸w przyznawanych jest najlepszym kandydatom wy艂onionym w drodze konkursu.

Zg艂oszenia do udzia艂u w Konkursie mo偶na dokonywa膰 od 1 maja do 15 czerwca 2024 r. za po艣rednictwem formularza dost臋pnego na stronie internetowej Wydzia艂u.

Wi臋cej informacji o stypendium z Dzieka艅skiego Funduszu dla Olimpijczyk贸w

Stypendium im. Franciszka Mertensa

Stypendium im. Franciszka Mertensa przeznaczone jest dla wyr贸偶niaj膮cych si臋 uczni贸w i absolwent贸w zagranicznych szk贸艂 艣rednich zamierzaj膮cych podj膮膰 studia na WMiI UJ, kt贸rzy s膮 finalistami krajowej olimpiady matematycznej lub informatycznej albo uczestnikami jednej z nast臋puj膮cych olimpiad mi臋dzynarodowych: matematycznej (IMO), informatycznej (IOI), astronomicznej (IAO), z astronomii i astrofizyki (IOAA), fizycznej (IPhO), lingwistycznej (IOL) lub zawod贸w mi臋dzynarodowych Romanian Masters of Mathematics (RMM), Romanian Masters of Informatics (RMI), International Zhautykov Olympiad (IZhO) albo uczestniczkami Europejskiej Olimpiady Matematycznej Dziewcz膮t (EGMO) lub Europejskiej Olimpiady Informatycznej Dziewcz膮t (EGOI).

I etap konkursu: zg艂oszenia do udzia艂u w Konkursie mo偶na dokonywa膰 od 1 maja do 1 czerwca 2024 r. za po艣rednictwem formularza dost臋pnego na stronie internetowej Wydzia艂u.

Wi臋cej informacji na temat Stypendium im. Franciszka Mertensa

Stypendium im. Julii Zdanowskiej

Stypendium im. Julii Zdanowskiej przeznaczone jest dla naukowo wyr贸偶niaj膮cych si臋 uczni贸w i absolwent贸w ukrai艅skich szk贸艂 艣rednich zamierzaj膮cych podj膮膰 studia na WMiI UJ w roku akademickim 2024/2025.

Zg艂oszenia do udzia艂u w Konkursie mo偶na dokonywa膰 do 1 czerwca 2024 r. za po艣rednictwem formularza dost臋pnego na stronie internetowej Wydzia艂u.

Wi臋cej informacji na temat Stypendium im. Julii Zdanowskiej

Wy艂onienie Stypendyst贸w Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego

Nab贸r zg艂osze艅 do Stypendium im. Kr贸lowej Jadwigi

Wyniki konkursu o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego 鈥濵y z Wami鈥