Rozpoczęcie naboru wniosków o Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Nabór wniosków o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Prof. Franciszka Ziejki rozpocznie się 12.02.2024 r. Celem stypendium jest wsparcie kandydatów na studia w języku polskim w Uniwersytecie Jagiellońskim, którzy mają wyróżniające się wyniki w nauce, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować w nim edukacji.

O stypendium mogą ubiegać się osoby, które posiadają status uchodźcy nadany w Rzeczypospolitej Polskiej albo korzystają z ochrony czasowej, albo ochrony uzupełniającej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskały wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia naukowe.

Osoby, które chcą ubiegać się o stypendium, powinny do 25 lutego 2024 r. uzupełnić formularz wniosku. Więcej informacji o stypendium, formularz wniosku i Regulamin.

Więcej informacji o stypendium, formularz wniosku i Regulamin.

Wyniki konkursu o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego „My z Wami”

Rozstrzygnięto konkurs o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2023/2024

Stypendium „My z Wami” nabór wniosków

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ