Stypendium ministra za znacz膮ce osi膮gni臋cia dla student贸w

Zapraszamy do zg艂aszania kandydatur do stypendium Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2023/2024. O stypendium mo偶e ubiega膰 si臋 studentka lub student, posiadaj膮cy znacz膮ce osi膮gni臋cia naukowe lub artystyczne (zwi膮zane ze studiami), lub znacz膮ce osi膮gni臋cia sportowe.

Osoby zainteresowane ubieganiem si臋 o 艣wiadczenie prosimy o zapoznanie si臋 z informacjami organizacyjnymi na stronie:

Stypendium ministra - informacje

i zg艂oszenie kandydatury przez dost臋pny na tej stronie formularz (UJ) lub za po艣rednictwem poczty elektronicznej (Collegium Medicum).

Przed wys艂aniem pro艣by o za艂o偶enie konta zapoznaj si臋 z list膮 uwzgl臋dnianych osi膮gni臋膰:

Link - lista uwzgl臋dnianych osi膮gni臋膰

Stypendium nie jest przyznawane za wysok膮 艣redni膮 ocen. Je偶eli masz bardzo dobre wyniki w nauce z艂贸偶 w dniach 2 do 20 pa藕dziernika wniosek o stypendium rektora.

Stypendium ministra jest szczeg贸lnym wyr贸偶nieniem dla os贸b studiuj膮cych, kt贸re wykazuj膮 si臋 terminow膮 realizacj膮 studi贸w i dodatkow膮 dzia艂alno艣ci膮, a tak偶e stanowi istotne wsparcie finansowe w kwocie do 17 000 z艂.