Nab贸r wniosk贸w z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyk贸w

Otwarcie naboru zg艂osze艅 do stypendium Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyk贸w nast膮pi 2 pa藕dziernika br.

Nab贸r wniosk贸w na rok akademicki 2023/2024 o stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyk贸w, skierowany jest do student贸w pierwszego roku studi贸w pierwszego stopnia lub jednolitych magisterskich, kt贸rzy podj臋li studia w roku uzyskania 艣wiadectwa dojrza艂o艣ci.

Do ubiegania si臋 o stypendium uprawnione s膮 osoby, kt贸re by艂y uczestnikami fina艂贸w olimpiady mi臋dzynarodowej lub laureatami eliminacji centralnych olimpiady og贸lnopolskiej i podj臋艂y studia na UJ w roku uzyskania 艣wiadectwa dojrza艂o艣ci.

Studenci, kt贸rzy maj膮 osi膮gni臋cia w olimpiadach, mog膮 ubiega膰 si臋 o stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyk贸w, a tak偶e o stypendium rektora.

艢wiadczenia te mo偶na otrzymywa膰 jednocze艣nie, przy czym kryteria ich uzyskania nie s膮 takie same – stypendium z Rektorskiego Funduszu dla Olimpijczyk贸w mog膮 otrzyma膰 osoby, kt贸re zaj臋艂y najwy偶sze spo艣r贸d zg艂oszonych kandydatur miejsca w olimpiadach uwzgl臋dnianych w post臋powaniu rekrutacyjnym na UJ, a w przypadku stypendium rektora brane s膮 pod uwag臋 m.in. tak偶e osi膮gni臋cia uzyskane w zawodach innego typu (np. w zawodach sportowych o tytu艂 co najmniej Mistrza Polski).

Wi臋cej informacji:

link: Rektorski Fundusz Stypendialny dla Olimpijczyk贸w - informacje, formularz wniosku

link: stypendium rektora

• Nab贸r wniosk贸w odb臋dzie si臋 za pomoc膮 formularza elektronicznego. Formularz b臋dzie dost臋pny od 2 pa藕dziernika 2023 r.
  • Termin sk艂adania wniosk贸w to 20 pa藕dziernika 2023 r.
  • Wnioski z艂o偶one po tym terminie nie b臋d膮 rozpatrywane.