Nab贸r wniosk贸w o stypendium z Funduszu Ad Polonos

Nab贸r wniosk贸w o stypendium z Funduszu <i>Ad Polonos</i>

Otwarcie naboru zg艂osze艅 do stypendium z Funduszu Stypendialnego Ad Polonos nast膮pi w dn. 2 pa藕dziernika br

Studenci UJ i doktoranci UJ CM, kt贸rzy spe艂niaj膮 regulaminowe kryteria (m.in. uko艅czyli co najmniej pierwszy rok studi贸w i uzyskali 艣redni膮 minimum 4.0), mog膮 ubiega膰 si臋 o stypendium z Funduszu Ad Polonos na rok akademicki 2023/2024.

Fundusz Stypendialny Ad Polonos powsta艂 i utrzymuje si臋 ze 艣rodk贸w finansowych ofiarowanych Uniwersytetowi Jagiello艅skiemu przez prof. dr hab. Urszul臋 Mart臋 Dole偶al, kt贸ra w ten spos贸b pragnie wspomaga膰 potomk贸w zes艂a艅c贸w polskich studiuj膮cych na UJ. Dzia艂alno艣膰 funduszu stanowi tak偶e wyraz pami臋ci o prof. dr. hab. med. Marianie Dole偶alu.

• Nab贸r wniosk贸w odb臋dzie si臋 za pomoc膮 formularza elektronicznego, kt贸ry zostanie udost臋pniony w dniu rozpocz臋cia naboru.
  • Termin sk艂adania wniosk贸w up艂ywa 20 pa藕dziernika 2023r.
  • Wnioski z艂o偶one po tym terminie nie b臋d膮 rozpatrywane.

Wi臋cej informacji o stypendium, regulamin i formularze zg艂oszeniowe