Fundusz Stypendialny im. Kr贸lowej Jadwigi - rozstrzygni臋cie konkursu na rok akademicki 2023/2024

Rada W艂asnych Funduszy Stypendialnych wy艂oni艂a stypendyst贸w Funduszu im. Kr贸lowej Jadwigi. W programie we藕mie udzia艂 siedmioro badaczek i badaczy z Ukrainy i jedna badaczka z Bia艂orusi.

Stypendy艣ci odb臋d膮 badania pod opiek膮 pracownik贸w naukowych z Wydzia艂u Prawa i Administracji, Geografii i Geologii, Historycznego (2 osoby), Filologicznego, Polonistyki, Biologii oraz Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej.

Stypendy艣ci b臋d膮 mieli mo偶liwo艣膰 zrealizowania w roku akademickim 2023/2024 jedno- lub dwumiesi臋cznych wizyt badawczych w Krakowie. Zakwalifikowanym pracownikom naukowym przys艂uguje stypendium w wysoko艣ci 1500 z艂 oraz bezp艂atne zakwaterowanie w Domu Studenckim Piast.