Zmiana koordynatora dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej

Od roku akademickiego 2023/2024 koordynatorami ds. stypendialnych dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej s膮 pracownicy Dzia艂u Spraw Stypendialnych.

Zapraszamy student贸w Wydzia艂u do kontaktu z nasz膮 jednostk膮 zar贸wno w sprawach stypendialnych na nowy rok akademicki, jak i w zakresie ubiegania si臋 o przyznanie miejsca w domu studenckim.

Dane kontaktowe nowego koordynatora ds. stypendialnych znajdziesz w USOSweb w zak艂adce Dla wszystkich, a tam Wnioski oraz na stronie Centrum Wsparcia Dydaktyki.
Dzia艂 Spraw Stypendialnych - dane kontaktowe

Dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej koordynatorem ds. stypendialnych, w zale偶no艣ci od Instytutu jest:

• Pani El偶bieta Barczy艅ska - Instytut Kultury
  • Pani Barbara Szarkowska - Instytut Sztuk Audiowizualnych
  • Pani Judyta Zi臋cina - Instytut Ekonomii, Finans贸w i Zarz膮dzania, Instytut Spraw Publicznych oraz Instytut Przedsi臋biorczo艣ci
  • Pani Magdalena Kosieradzka-Seremak - Instytut Studi贸w Informacyjnych
  • Pani Olga Bieniek - Instytut Psychologii Stosowanej
  • Pan Pawe艂 Mielnik - Instytut Dziennikarstwa, Medi贸w i Komunikacji Spo艂ecznej

Obecna koordynator ds. stypendialnych Pani Renata M艂ynarczyk udziela informacji w sprawach stypendialnych dotycz膮cych mijaj膮cego roku akademickiego 2022/2023.

O Dziale Spraw Stypendialnych

Dzia艂 Spraw Stypendialnych jest cz臋艣ci膮 Centrum Wsparcia Dydaktyki. Zajmuje si臋 m.in. obs艂ug膮 spraw dotycz膮cych 艣wiadcze艅 z Funduszu Stypendialnego, w艂asnych funduszy stypendialnych, kredyt贸w studenckich czy przyznania miejsc w domach studenckich. Nasz adres:

Dzia艂 Spraw Stypendialnych – Welcome Centre
Centrum Wsparcia Dydaktyki
Uniwersytet Jagiello艅ski
ul. Romana Ingardena 6聽(wej艣cie od ul. Oleandry 2a)
30-060 Krak贸w

呕eby z艂o偶y膰 wniosek lub skonsultowa膰 swoj膮 spraw臋: