Wyniki sortowane według etykiety: studenci

studenci stypendia

Atrakcyjne stypendia na Wydziale Chemii UJ

06.07.2020
Zapraszamy studentów i kandydatów na kierunki studiów prowadzone przez Wydział Chemii do zapoznania się z dodatkową ofertą stypendialną projektu SciMat finansowanego w ramach konkursu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.
więcej o Atrakcyjne stypendia na Wydziale Chemii UJ

19.05.2020
W USOSweb dostępny jest wniosek o przyznanie zapomogi z Funduszu wsparcia dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. O wsparcie mogą ubiegać się studenci i uczestnicy studiów doktoranckich, którzy nie są uprawnieni do zapomogi z Funduszu Stypendialnego.
więcej o Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
studenci doktoranci stypendia

07.04.2020
Do 30 września 2020 r. studenci i doktoranci ubiegający się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych mogą składać wniosek i dokumentację jedynie w wersji elektronicznej.
więcej o Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych
studenci doktoranci

Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

31.03.2020
Przeczytaj najnowsze informacje w sprawie szczególnych zasad pobierania opłat od studentów i doktorantów w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
więcej o Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

21.02.2020
W dniu 21 lutego 2020 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Towarzystwem Doktorantów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendia socjalne dla studentów i doktorantów na semestr letni 2019/2020.
więcej o Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego - semestr letni 2019/2020

08.01.2020
Uruchomiona została tura uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni w systemie USOSweb (studenci UJ bez CM, doktoranci UJ bez CM). Termin na złożenie wniosków do wydziałowych koordynatorów ds. stypendialnych mija 31 stycznia 2020 r.
więcej o Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego - semestr letni 2019/2020