Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Rozpocz膮艂 si臋 nab贸r wniosk贸w o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Prof. Franciszka Ziejki. Celem stypendium jest wsparcie kandydat贸w na studia w j臋zyku polskim w Uniwersytecie Jagiello艅skim, kt贸rzy maj膮 wyr贸偶niaj膮ce si臋 osi膮gni臋cia naukowe, a ze wzgl臋du na sytuacj臋 polityczn膮 w kraju urodzenia nie mog膮 kontynuowa膰 w nim edukacji.
Nab贸r wniosk贸w potrwa do 8 marca.

O stypendium mog膮 ubiega膰 si臋 osoby, kt贸re posiadaj膮 status uchod藕cy nadany w Rzeczypospolitej Polskiej albo korzystaj膮 z ochrony czasowej, albo ochrony uzupe艂niaj膮cej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i uzyska艂y wybitne wyniki w nauce lub osi膮gni臋cia naukowe.

Osoby, kt贸re chc膮 ubiega膰 si臋 o stypendium, powinny do 8 marca 2023 r.:

1. Uzupe艂ni膰 formularz wniosku;
  2. Skan uzupe艂nionego, wydrukowanego i podpisanego formularza wraz z za艂膮cznikami wys艂a膰 na adres mailowy: fundusze.stypendialne@uj.edu.pl.

Wi臋cej informacji o stypendium, formularz wniosku i Regulamin.