Doręczanie decyzji dotyczących stypendium rektora

5 grudnia br. w USOSweb zostały udostępnione kolejne decyzje Komisji Stypendialnej dla Studentów UJ (bez CM) w sprawie stypendium rektora na rok akademicki 2022/2023.

Decyzje otrzymali studenci wydziałów: Prawa i Administracji, Filozoficznego, Historycznego, Filologicznego, Polonistyki, Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Pojedyncze decyzje będą udostępniane w kolejnych dniach.

Odbiór decyzji

Na adres e-mail podany na wniosku wysyłane jest powiadomienie o możliwości odbioru decyzji wraz z instrukcją. Udostępnione decyzje znajdują się w USOSweb, zakładka „Dla wszystkich”, a tam po lewej stronie „Lista pism administracyjnych”.

Decyzję można odebrać także w aplikacji mUSOS.

Wypłata

Wypłata stypendium osób, których wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez Komisję i które odbiorą decyzję stypendialną do środy, 7 grudnia, zostanie zlecona 15 grudnia (z wyrównaniem za poprzednie miesiące). Dla pozostałych osób przelewy będą realizowane 30 grudnia, pod warunkiem odbioru decyzji o przyznaniu stypendium w terminie do 21 grudnia.

Odwołania

Osoby, które nie zgadzają się z rozstrzygnięciem Komisji, odwołanie od decyzji powinny złożyć w terminie 14 dni od daty odbioru decyzji. Odwołanie należy dostarczyć do koordynatora ds. stypendialnych swojego Wydziału - osobiście, za pośrednictwem upoważnionej osoby lub drogą pocztową. Wzór odwołania znajduje się tutaj.

Przypominamy, że takie okoliczności jak sytuacja materialna i rodzinna, otrzymywanie stypendium w poprzednich latach, a także niewielka różnica punktowa od ustalonego progu nie stanowią przesłanek, na podstawie których może zostać przyznane stypendium rektora.