Stypendium im. Prof. F. Ziejki - nowy nab贸r wniosk贸w

Otwarta jest ju偶 druga edycja konkursu o przyznanie stypendi贸w z Funduszu im. Prof. Franciszka Ziejki na rok akademicki 2022/2023.

O stypendium mog膮 ubiega膰 si臋 kandydaci na studia w j臋zyku polskim dost臋pne w aktualnej rekrutacji na Uniwersytet Jagiello艅ski, kt贸rzy maj膮 wyr贸偶niaj膮ce si臋 osi膮gni臋cia naukowe, a ze wzgl臋du na sytuacj臋 polityczn膮 w kraju urodzenia nie mog膮 kontynuowa膰 w nim kszta艂cenia. Nab贸r wniosk贸w potrwa do 3 maja.

Stypendium przeznaczone jest dla kandydat贸w na studia, kt贸rzy posiadaj膮 status uchod藕cy nadany w Rzeczypospolitej Polskiej albo korzystaj膮 na jej terytorium z ochrony czasowej b膮d藕 uzupe艂niaj膮cej - i uzyskali wybitne wyniki w nauce lub osi膮gni臋cia naukowe.

Osoby, kt贸re chc膮 ubiega膰 si臋 o to stypendium, powinny do 3 maja 2022 roku:

• Uzupe艂ni膰 formularz wniosku;
  • Skan uzupe艂nionego, wydrukowanego i podpisanego formularza wraz z za艂膮cznikami wys艂a膰 na adres mailowy: fundusze.stypendialne@uj.edu.pl.

Sprawd藕: wi臋cej informacji o stypendium, formularz wniosku i aktualny Regulamin.