Zosta艅 darczy艅c膮 Uniwersytetu Jagiello艅skiego

Szanowni Pa艅stwo, zach臋camy do finansowego wsparcia dzia艂a艅 projako艣ciowych na rzecz student贸w i doktorant贸w naszej Uczelni. Swymi wp艂atami mog膮 Pa艅stwo wsp贸艂tworzy膰 zar贸wno rozw贸j d艂ugofalowych naukowych program贸w stypendialnych, jak i funduszy przeznaczonych na bie偶膮c膮 pomoc materialn膮.

Do艂膮czaj膮c do grona Darczy艅c贸w i dokonuj膮c nawet niewielkich wp艂at, istotnie przyczyni膮 si臋 Pa艅stwo do tego, aby艣my jako spo艂eczno艣膰 akademicka mogli nadal prowadzi膰 programy umo偶liwiaj膮ce wyr贸偶niaj膮cym si臋 osobom podj臋cie kszta艂cenia w Uniwersytecie Jagiello艅skim, kontynuowanie studi贸w i realizacj臋 naukowych plan贸w - i stwarza膰 dla os贸b potrzebuj膮cych naszego wsparcia wci膮偶 nowe na to szanse.

• W艂asne fundusze stypendialne UJ to programy finansowane ze 艣rodk贸w w艂asnych oraz pozyskanych od fundator贸w. S膮 one adresowane do student贸w i doktorant贸w, kt贸rzy osi膮gaj膮 wybitne osi膮gni臋cia lub wyniki w nauce. Dzi臋ki nim Uniwersytet mo偶e te偶 go艣ci膰 zagranicznych badaczy, finansuj膮c kr贸tkoterminowe wizyty naukowe w Krakowie.
  • Obejmujemy opiek膮 r贸wnie偶 osoby, kt贸re w wyniku sytuacji gospodarczej czy te偶 politycznej potrzebuj膮 wsparcia materialnego - m.in. fundusz, z kt贸rego wyp艂acane s膮 zapomogi dla student贸w poszkodowanych w wyniku agresji na Ukrain臋.

Szczeg贸艂owe informacje na temat mo偶liwo艣ci wsparcia dzia艂a艅 UJ

Zapraszamy do kontaktu:

Dzia艂 Spraw Stypendialnych