Aktualno艣ci

Wy艂onienie Stypendyst贸w Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego

Wy艂onienie Stypendyst贸w Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego

14.06.2024
Sz贸sta edycja konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego dobieg艂a ko艅ca. Kapitu艂a Stypendium UJ zdecydowa艂a o przyznaniu stypendium 7 osobom.
więcej o Wy艂onienie Stypendyst贸w Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego
Zako艅czenie I etapu konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego
stypendium uj studenci

Zako艅czenie I etapu konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego

29.05.2024
Kapitu艂a Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego wy艂oni艂a 20 kandydat贸w, kt贸rzy zakwalifikowali si臋 do drugiego etapu konkursu o Stypendium UJ.
więcej o Zako艅czenie I etapu konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego
Nab贸r zg艂osze艅 do Stypendium im. Kr贸lowej Jadwigi

22.05.2024
Pracownicy naukowi i doktoranci z kraj贸w Europy 艢rodkowej i Wschodniej, kraj贸w by艂ego Zwi膮zku Radzieckiego lub kraj贸w ba艂ka艅skich mog膮 nadsy艂a膰 wnioski o stypendium z Funduszu im. Kr贸lowej Jadwigi na rok akademicki 2024/2025.

Stypendium to umo偶liwia realizacj臋 kr贸tkoterminowych wizyt badawczych na Uniwersytecie Jagiello艅skim.
więcej o Nab贸r zg艂osze艅 do Stypendium im. Kr贸lowej Jadwigi
Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

09.05.2024
Trwa nab贸r wniosk贸w w konkursach o przyznanie stypendum z Dzieka艅skiego Funduszu dla Olimpijczyk贸w, Stypendium im. Franciszka Mertensa oraz Stypendium im. Julii Zdanowskiej. Stypendia s膮 przeznaczone dla os贸b, kt贸re chc膮 rozpocz膮膰 studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.
więcej o Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ
Wyniki konkursu o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego 鈥濵y z Wami鈥

Wyniki konkursu o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego 鈥濵y z Wami鈥

19.04.2024
Prorektor UJ ds. dydaktyki, prof. dr hab. Armen Edigarian przyzna艂 15 stypendi贸w w ramach Funduszu Stypendialnego 鈥濵y z Wami鈥.
więcej o Wyniki konkursu o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego 鈥濵y z Wami鈥

26.03.2024
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wy偶szego opublikowa艂o wyniki konkursu o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2023/2024. Stypendium otrzyma艂o 37 studentek i student贸w UJ. Stypendium ministra jest wyp艂acane jednorazowo, a jego wysoko艣膰 wynosi 17.000 z艂.
więcej o Rozstrzygni臋to konkurs o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2023/2024
Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 nab贸r wniosk贸w

Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 nab贸r wniosk贸w

12.03.2024
Od 12 do 31 marca trwa nab贸r wniosk贸w o przyznanie stypendium 鈥淢y z Wami鈥. Stypendium to, ufundowane przez indywidualnych darczy艅c贸w, jest wsparciem finansowym dla najlepszych student贸w 1 i 2 roku studi贸w, kt贸rzy s膮 obywatelami Ukrainy.
więcej o Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 nab贸r wniosk贸w
Rozpocz膮艂 si臋 nab贸r zg艂osze艅 do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

01.03.2024
Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego jest skierowane do os贸b, kt贸re chc膮 podj膮膰 studia na UJ (z wy艂膮czeniem kierunk贸w UJ CM). Celem Stypendium jest wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli m艂odego pokolenia. Przyznawane jest za wybitne wyniki w nauce. Nab贸r zg艂osze艅 trwa do 15 kwietnia.
więcej o Rozpocz膮艂 si臋 nab贸r zg艂osze艅 do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Dor臋czanie decyzji dotycz膮cych stypendium socjalnego

Dor臋czanie decyzji dotycz膮cych stypendium socjalnego

23.02.2024
21 i 22 lutego br. w USOSweb zosta艂y udost臋pnione decyzje Komisji Stypendialnej dla Student贸w UJ w sprawie stypendium socjalnego na semestr letni.
więcej o Dor臋czanie decyzji dotycz膮cych stypendium socjalnego

16.02.2024
16 lutego 2024 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian dzia艂aj膮c w porozumieniu z Uczelnian膮 Komisj膮 Ekonomiczn膮 SSUJ dokona艂 rozdysponowania 艣rodk贸w przeznaczonych na stypendium socjalne dla student贸w w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.
więcej o Wysoko艣膰 prog贸w i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2023/2024 - studenci