Aktualno艣ci

studenci doktoranci

Harmonogram naboru wniosk贸w o stypendia na rok akademicki 2023/2024

14.09.2023
Wnioski o 艣wiadczenia wyp艂acane z Funduszu Stypendialnego (stypendium socjalne, rektora, dla os贸b niepe艂nosprawnych i o zapomog臋) oraz niekt贸re inne 艣wiadczenia.
więcej o Harmonogram naboru wniosk贸w o stypendia na rok akademicki 2023/2024
aktualno艣ci

14.09.2023
Rada W艂asnych Funduszy Stypendialnych wy艂oni艂a stypendyst贸w Funduszu im. Kr贸lowej Jadwigi. W programie we藕mie udzia艂 siedmioro badaczek i badaczy z Ukrainy i jedna badaczka z Bia艂orusi.
więcej o Fundusz Stypendialny im. Kr贸lowej Jadwigi - rozstrzygni臋cie konkursu na rok akademicki 2023/2024
Stypendia Ministra Obrony Narodowej dla kandydat贸w na 偶o艂nierzy
aktualno艣ci

Stypendia Ministra Obrony Narodowej dla kandydat贸w na 偶o艂nierzy

23.08.2023
Do 31 sierpnia potrwa nab贸r wniosk贸w o stypendium w ramach programu skierowanego do student贸w zainteresowanych s艂u偶b膮 wojskow膮. Stypendium przyznawane jest na okres studi贸w w kwocie powy偶ej 2000 z艂 miesi臋cznie.
więcej o Stypendia Ministra Obrony Narodowej dla kandydat贸w na 偶o艂nierzy
Kapitu艂a Stypendium UJ wy艂oni艂a Stypendyst贸w
stypendium uj

Kapitu艂a Stypendium UJ wy艂oni艂a Stypendyst贸w

15.06.2023
Zako艅czy艂a si臋 pi膮ta edycja konkursu o przyznanie Stypendium Uniwersytetu Jagiello艅skiego. Kapitu艂a Stypendium UJ zdecydowa艂a o przyznaniu stypendium 7 osobom.
więcej o Kapitu艂a Stypendium UJ wy艂oni艂a Stypendyst贸w
Zmiana koordynatora dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej
aktualno艣ci studenci

Zmiana koordynatora dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej

13.06.2023
Od roku akademickiego 2023/2024 koordynatorami ds. stypendialnych dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej s膮 pracownicy Dzia艂u Spraw Stypendialnych.
więcej o Zmiana koordynatora dla Wydzia艂u Zarz膮dzania i Komunikacji Spo艂ecznej
Fundusz Stypendialny im. Ignacego Domeyki

06.06.2023
Stypendium jest adresowane do wyr贸偶niaj膮cych si臋 uczni贸w polskich szk贸艂 艣rednich, kt贸rzy planuj膮 rozpocz膮膰 studia na Wydziale Geografii i Geologii Uniwersytetu Jagiello艅skiego. Nab贸r wniosk贸w trwa do 30 czerwca.
więcej o Fundusz Stypendialny im. Ignacego Domeyki
Nab贸r zg艂osze艅 do Stypendium im. Kr贸lowej Jadwigi

10.05.2023
Pracownicy naukowi i doktoranci z kraj贸w Europy 艢rodkowej i Wschodniej, kraj贸w by艂ego Zwi膮zku Radzieckiego lub kraj贸w ba艂ka艅skich mog膮 nadsy艂a膰 wnioski o stypendium z Funduszu im. Kr贸lowej Jadwigi na rok akademicki 2023/2024.

Stypendium to umo偶liwia realizacj臋 kr贸tkoterminowych wizyt badawczych na Uniwersytecie Jagiello艅skim.
więcej o Nab贸r zg艂osze艅 do Stypendium im. Kr贸lowej Jadwigi
Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

Trwa nab贸r wniosk贸w w konkursach o przyznanie:

• stypendium z Dzieka艅skiego Funduszu dla Olimpijczyk贸w
  • Stypendium im. Franciszka Mertensa oraz
  • Stypendium im. Julii Zdanowskiej

Stypendia s膮 przeznaczone dla os贸b, kt贸re chc膮 rozpocz膮膰 studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.

więcej o Stypendia dla kandydat贸w na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ