fundusz stypendialny dla olimpijczyków

26.09.2019
26 września ruszył nabór wniosków o stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków na rok akademicki 2019/2020.
więcej o Rusza nabór wniosków o stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków 2019/2020
Sprawy studentów i doktorantów
studenci doktoranci

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego - semestr zimowy 2019/2020

20.09.2019
Uruchomiona została tura uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr zimowy w systemie USOSweb (studenci UJ bez CM). Termin na złożenie wniosków do wydziałowych koordynatorów pomocy materialnej mija 30 września 2019 r.
więcej o Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego - semestr zimowy 2019/2020
stypendium uj

Stypendyści Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego wybrani!

26.06.2019
Sześcioro wybitnych uczniów zostanie studentami Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Stypendyści Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego wybrani!

21.05.2019
W ramach II etapu konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniu 14 maja 2019 roku odbyły się rozmowy z kandydatami do tego prestiżowego wyróżnienia.
więcej o II etap konkursu o Stypendium UJ – Kapituła przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami

Piętnastu kandydatów zakwalifikowanych do II etapu konkursu o Stypendium UJ

25.04.2019
W dniu 16 kwietnia 2019 roku odbyło się posiedzenie Kapituły Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zadaniem Kapituły było wybranie maksymalnie dwudziestu kandydatów do drugiego etapu konkursu o to prestiżowe stypendium.
więcej o Piętnastu kandydatów zakwalifikowanych do II etapu konkursu o Stypendium UJ
ogólne

Ad Polonos: najzdolniejsi studenci odebrali dyplomy!

13.02.2019
W Librarii Collegium Maius uhonorowano łącznie 40 studentów – potomków Polaków, którzy zostali zesłani na Syberię, a także finalistów ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiad.
więcej o Ad Polonos: najzdolniejsi studenci odebrali dyplomy!