Nowe formy wsparcia dla student贸w z Ukrainy

W semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 studenci z Ukrainy uzyskaj膮 dodatkowe wsparcie materialne o charakterze naukowym i socjalnym z Funduszu Stypendialnego Fundacji Shapiro oraz z Funduszu Stypendialnego 鈥濵y z Wami鈥.

Fundusz Stypendialny "My z Wami"

Nab贸r wniosk贸w o stypendium z Funduszu 鈥濵y z Wami" potrwa do 7 maja. Stypendium jest skierowane do os贸b, kt贸re, pomimo uzyskania wybitnych wynik贸w w nauce, nie maj膮 mo偶liwo艣ci kontynuowania nauki w swoim kraku ze wzgl臋du na sytuacj臋 polityczn膮. Do otrzymania stypendium uprawnieni s膮 studenci pierwszego roku studi贸w, podejmuj膮cy po raz pierwszy kszta艂cenie w polskiej uczelni.
Link - informacje na temat stypendium, Regulamin i formularz

25 kwietnia br., z okazji utworzenia stypendium odby艂o si臋 spotkanie Prorektora UJ ds. dydaktyki prof. Armena Edigariana i Dyrektora Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ, Piotra Szumli艅skiego z Sylwi膮 Czechowicz, Dyrektor oddzia艂u krakowskiego Infosys Poland Sp. z o.o., zespo艂em reprezentuj膮cym dzia艂 HR tej sp贸艂ki oraz koordynuj膮ca wsp贸艂prac臋 nad stypendium ze strony firmy Infosys, King膮 Jasiniak.

Link do relacji z wydarzenia

Fundusz Stypendialny Fundacji Shapiro

Nab贸r wniosk贸w o stypendium z Funduszu Fundacji Shapiro potrwa od 1 do 14 maja. 艢wiadczenie ma charakter socjalny – jest skierowane do student贸w, kt贸rych sytuacja materialna uleg艂a pogorszeniu wskutek agresji Rosji na terytorium Ukrainy.

Link - informacje o stypendium, Regulamin

Oba stypendia powsta艂y dzi臋ki hojno艣ci naszych Fundator贸w:
firmy Infosys Poland Sp. z o.o.
oraz
Fundacji Eda & Barbary Shapiro we wsp贸艂pracy z Jewish Community Centre w Krakowie

DZI臉KUJEMY!

logo Infosys Fundacja Shapiro logo Centrum Spo艂eczno艣ci 呕ydowskiej w Krakowie logo