Og艂oszenie wynik贸w konkursu o stypendium ministra dla student贸w

W roku akademickim 2022/2023 stypendium ministra za znacz膮ce osi膮gni臋cia otrzyma艂o 45 studentek i student贸w UJ. Stypendium wynosi 17 000 z艂 i jest wyp艂acane jednorazowo.
Studentki i studenci, kt贸rzy otrzymali stypendium powinni z艂o偶y膰 stosowne o艣wiadczenie.

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowa艂o wyniki konkursu o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2022/2023. Stypendium przyznawane jest za znacz膮ce osi膮gni臋cia naukowe i artystyczne zwi膮zane ze studiami oraz wyniki sportowe. Nagrodzono og贸艂em 414 os贸b. Lista laureat贸w zosta艂a zamieszczona na stronie Ministerstwa.

Informacje na temat wynik贸w konkursu o przyznanie stypendium ministra - strona MEiN

Wszystkim laureatkom i laureatom serdecznie gratulujemy!

Przed wyp艂at膮 stypendium, laureatki i laureaci zobowi膮zani s膮 z艂o偶y膰 o艣wiadczenia potwierdzaj膮ce spe艂nianie niezb臋dnych warunk贸w w dacie podj臋cia decyzji tj. 30 marca 2023 roku.

Wydrukowane i podpisane o艣wiadczenie wg w艂a艣ciwego wzoru prosimy dostarczy膰 w jak najkr贸tszym terminie (osobi艣cie lub za po艣rednictwem poczty):

• w przypadku student贸w UJ - do Dzia艂u Spraw Stypendialnych UJ, ul. Ingardena 6, pok. 1.08 (Welcome Centre), 30-060 Krak贸w;
  • w przypadku student贸w kierunku lekarskiego UJ CM - do Pana Bart艂omieja Ja艂ochy, ul. 艣w. Anny 12, pok. 7a, 31-008 Krak贸w.

Wzory o艣wiadcze艅:

Stypendium 鈥濵y z Wami鈥 – nab贸r wniosk贸w

Zegar

Dobiega ko艅ca nab贸r wniosk贸w o przyznanie stypendium socjalnego na semestr letni

Podwy偶szenie wysoko艣ci stypendium rektora w roku akademickim 2022/2023

Wysoko艣膰 prog贸w i kwot 艣wiadcze艅 w roku akademickim 2022/2023