Nabór wniosków o stypendium z Funduszu Ad Polonos

Otwarcie naboru zgłoszeń do stypendium z Funduszu Stypendialnego Ad Polonos nastąpi w dn. 3 października br.

Studenci UJ i doktoranci UJ CM, którzy spełniają regulaminowe kryteria (m.in. ukończyli co najmniej pierwszy rok studiów i uzyskali średnią minimum 4.0), mogą ubiegać się o stypendium z Funduszu Ad Polonos na rok akademicki 2022/2023.

Fundusz Stypendialny Ad Polonos powstał i utrzymuje się ze środków finansowych ofiarowanych Uniwersytetowi Jagiellońskiemu przez prof. dr hab. Urszulę Martę Doleżal, która w ten sposób pragnie wspomagać potomków zesłańców polskich studiujących na UJ. Działalność funduszu stanowi także wyraz pamięci o prof. dr. hab. med. Marianie Doleżalu.

Wniosek należy wydrukować, własnoręcznie podpisać, dołączyć do niego potwierdzenie osiągnięć i dostarczyć do Działu Spraw Stypendialnych osobiście (Welcome Centre, ul. R. Ingardena 6 - wejście od ul. Oleandry 2A) lub pocztą tradycyjną na adres:

Dział Spraw Stypendialnych
Centrum Wsparcia Dydaktyki
ul. Ingardena 6
z dopiskiem na kopercie: „Ad Polonos”

Termin składania wniosków to 20 października 2022 r.
Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

👉  Więcej informacji o stypendium, regulamin i formularze zgłoszeniowe