Og艂oszenie wynik贸w konkursu o stypendium ministra dla student贸w

W roku akademickim 2021/2022 stypendium ministra za znacz膮ce osi膮gni臋cia otrzyma艂o 51 student贸w UJ. Stypendium wynosi 17 000 z艂 i jest wyp艂acane jednorazowo.
Studenci, kt贸rzy otrzymali stypendium powinni z艂o偶y膰 stosowne o艣wiadczenie.

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowa艂o wyniki konkursu o przyznanie stypendium ministra na rok akademicki 2021/2022. Stypendium przyznawane jest za znacz膮ce osi膮gni臋cia naukowe i artystyczne zwi膮zane ze studiami oraz wyniki sportowe. Nagrodzono og贸艂em 432 student贸w. Lista laureat贸w zosta艂a zamieszczona na stronie Ministerstwa. Znajduj膮 si臋 tam r贸wnie偶 wytyczne, kt贸rymi kierowa艂 si臋 zesp贸艂 doradczy do oceny wniosk贸w o przyznanie stypendium ministra w艂a艣ciwego do spraw szkolnictwa wy偶szego i nauki dla student贸w, oceniaj膮c osi膮gni臋cia metod膮 punktow膮.

Informacje na temat wynik贸w konkursu o przyznanie stypendium ministra - strona MEiN

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Przed wyp艂at膮 stypendium laureaci zobowi膮zani s膮 z艂o偶y膰 o艣wiadczenia potwierdzaj膮ce spe艂nianie niezb臋dnych warunk贸w w dacie podj臋cia decyzji tj. 31 marca 2022 roku.

Wydrukowane i podpisane o艣wiadczenie wg w艂a艣ciwego wzoru prosimy dostarczy膰 w jak najkr贸tszym terminie (osobi艣cie lub za po艣rednictwem poczty):

• w przypadku student贸w UJ - do Dzia艂u Spraw Stypendialnych UJ, ul. Ingardena 6, pok. 1.08, 30-060 Krak贸w;
  • w przypadku student贸w kierunku lekarskiego UJ CM - do Pana Bart艂omieja Ja艂ochy, ul. 艣w. Anny 12, pok. 7a, 31-008 Krak贸w.

Wzory o艣wiadcze艅: