Przyznanie stypendium rektora dla studentów

Komisja Stypendialna dla Studentów UJ dokonała przyznań stypendium rektora na rok akademicki 2021/2022 (nie dotyczy UJ CM). Decyzje zostały udostępnione w USOSweb osobom, które wyraziły zgodę na ten sposób doręczenia.

Wysokość stypendium rektora dla studentów w roku akademickim 2021/2022 wynosi 950 zł miesięcznie

Odbiór decyzji

Osoby, które wnioskowały o elektroniczne doręczenie decyzji stypendialnych, mogą odebrać decyzje za pośrednictwem systemu USOSweb.

Na adres mailowy podany na wniosku wysyłane jest powiadomienie o możliwości odbioru decyzji wraz ze szczegółową instrukcją jej odbioru.

Jeśli nie mają Państwo dostępu do adresu mailowego, który został podany na wniosku, należy zmienić go w systemie USOSweb na właściwy, postępując w następujący sposób:

1. zalogować się do strony usosweb.uj.edu.pl używając identyfikatora w domenie @student.uj.edu.pl oraz dotychczasowego hasła
  2. wybrać zakładkę MÓJ USOSWEB; wybrać znajdujący się po lewej stronie ekranu przycisk WIZYTÓWKA
  3. użytkownik powinien wpisać aktualny adres e-mail w domenie uniwersyteckiej w rubrykę "Zmiana adresu e-mail" i potwierdzić klikając w przycisk "UAKTUALNIJ DANE"
  4. po wprowadzeniu nowych danych, strona powinna zwrócić informację: "Dane zapisane"

Decyzję można odebrać także w aplikacji mUSOS.

Osoby, które nie wyraziły zgody na elektroniczne doręczenie decyzji, w celu odbioru decyzji powinny skontaktować się z koordynatorem ds. stypendialnych swojego wydziału.

Wypłata stypendium osób, których wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez Komisję i które odbiorą decyzję stypendialną do wtorku, 7 grudnia, zostanie zlecona 15 grudnia (z wyrównaniem za poprzednie miesiące).

Odwołania

Osoby, które nie zgadzają się z rozstrzygnięciem Komisji, odwołanie od decyzji powinny złożyć w terminie 14 dni od daty odbioru decyzji. Odwołanie należy dostarczyć do koordynatora ds. stypendialnych swojego Wydziału - osobiście, za pośrednictwem upoważnionej osoby lub drogą pocztową. Wzór odwołania znajduje się tutaj.