Stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków – nabór wniosków na rok akademicki 2021/2022

Od 20 września do 20 października trwa nabór wniosków
o przyznanie stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków dla studentów, którzy byli uczestnikami finałów olimpiady międzynarodowej lub laureatami eliminacji centralnych olimpiady ogólnopolskiej.

Wzór wniosku dostępny jest tutaj.

Wniosek należy czytelnie wypełnić, podpisać, zeskanować i wraz ze skanem dokumentu potwierdzającego uzyskany tytuł wysłać na adres e-mail:
fundusze.stypendialne@uj.edu.pl

Studenci, którzy mają osiągnięcia w olimpiadach mogą także ubiegać się o stypendium rektora. Wniosek należy wypełnić w systemie USOSweb (=> Dla wszystkich => Wnioski), a następnie wydrukować i wysłać lub złożyć osobiście na Uczelni. Nabór wniosków trwa także do 20 października. Stypendia te można ze sobą łączyć.

Przyznanie stypendium rektora dla studentów
Wyłoniono laureatów Funduszu Stypendialnego im. Bohdana Łysiaka na rok akademicki 2021/2022
Przyznania stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych
Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2021/2022