II etap konkursu o Stypendium UJ – Kapituła przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami

W ramach II etapu konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniu 14 maja 2019 roku odbyły się rozmowy z kandydatami do tego prestiżowego wyróżnienia.

Kandydaci mogli zaprezentować swoje osiągnięcia, kompetencje i pasje, a Kapituła Stypendium rozpoznać potencjał naukowy przybyłych osób i sprawdzić ich predyspozycje do podjęcia deklarowanych kierunków studiów, co umożliwi członkom Kapituły podjęcie decyzji o przyznaniu stypendiów.

Decyzje o przyznaniu stypendiów zapadną na przełomie maja i czerwca br., zaś listy stypendystów zostanie opublikowana do dnia 1 lipca 2019 roku.
W każdej edycji konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego może być przyznanych nie więcej niż siedem stypendiów.

Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest przeznaczone dla wybitnych uczniów, absolwentów szkół i studentów, którzy chcieliby podjąć studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wsparcie finansowe oraz instytucjonalno-merytoryczne oferowane w ramach Stypendium stwarzają doskonałe warunki do studiowania i zapewniają możliwość rozwoju naukowego.

Stypendyści Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego wybrani!
Piętnastu kandydatów zakwalifikowanych do II etapu konkursu o Stypendium UJ
Trwa nabór wniosków w konkursie o Stypendium UJ!
Zachęcamy do zgłaszania się do konkursu o Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego!